
Двигатель вентилятора для холодильника Whirlpool 6W F61-10G 481936170011 AR-019
341 ₴
- Нет в наличии
- Код: AR-019
+380 (95) 611-09-56
Менеджер
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двигун вентилятора для холодильника Whirlpool 6W F61-10G 481936170011 AR-019
Оригінальні коди Whirlpool 481936170011, C00851102
Основні характеристики:
| Напруга, частота | 220 В, 50 Гц |
| Габарити загальні | 65х74х56 мм (без урахування вала) |
| Довжина валу | 27 мм (видима) |
| Діаметр валу | 3,1 мм |
| Розмір крильчатки | d=100 мм, висота 28 мм |
| Підключення | 2 проводи довжиною 330 мм |
| Маркування | MTF720RF 220V 50Hz SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Вентилятор осьового типу. Є можливість розбирання |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Китай |
| Вид запчасти | Мотор вентилятора |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Холодильники |
- Цена: 341 ₴
