
Термостат для духовки Zanussi EGO 55.17054.030 30-256 С L-144см 3890785037
444 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3890785037
+380 (95) 611-09-56
Менеджер
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термостат для духовки Zanussi EGO 55.17054.030 30-256 С L-144см 3890785037
Оригинальный номер Zanussi 3890785037, 3890785011
Основные характеристики:
| Тип термостату | Капілярний |
| Струм номінальної напруги | 20A ~230В. |
| Діапазон регулювання температури | 256°С |
| Кількість клем | 2 (6,3 мм.) |
| Довжина капіляра | 1440 мм. |
| Діаметр капіляра | 1мм. |
| Довжина зонда | 221 мм. |
| Діаметр зонда | 3мм. |
| Діаметр валу | 6 мм |
| Діаметр валу з лискою | 4,5 мм |
| Довжина валу | 23 мм |
| Виробник | EGO (Італія) |
| Кріплення | м4 (l = 29 мм.) |
| Габарити корпусу | 39/31/43 мм. |
| Маркування | 55.17054.030 |
| Сумісність | Electrolux та ін. |
| Призначення | Для духових шаф |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Страна производитель | Италия |
| Вид запчасти | Терморегулятор, термостат |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Плиты и духовки |
- Цена: 444 ₴
