
Опоры барабана для стиральной машины Whirlpool комплект 480110100802 S4U WH-023
371 ₴
- В наличии
- Код: WH-023
+380 (95) 611-09-56
Менеджер
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опоры барабана для стиральной машины Whirlpool комплект 480110100802 S4U WH-023
Оригинальный номер Whirlpool 480110100802, 481241818464, 481252088117
Комплект из 2 фланцев для стиральных машин с вертикальной загрузкой белья
Основные характеристики:
Фланець 1 (лиски)
Діаметр основи 117 мм Товщина листа основи 2 мм Діаметри вала 22-17-16,5х13 мм (від основи до закінчення вала) Висота вала від основи 39,7 мм Висота фланця загальна 45 мм Отвір у валу З різьбою М8, глибина 26,5 мм Кріплення шківа до фланця 16,5х13 мм (2 лиски) Кріплення фланця до барабана 5 отворів d=5,1 мм
Фланець 2
| Діаметр основи | 117 мм |
| Товщина листа основи | 2 мм |
| Діаметри вала | 22-17 мм (від основи до закінчення вала) |
| Висота вала від основи | 25,4 мм |
| Висота фланця загальна | 31 мм |
| Отвір у валу | З різьбою М8, глибина 24,4 мм |
| Кріплення шківа до фланця | 5 отворів d=5,1 мм |
| Матеріал | Матеріал фланців - алюмінієвий сплав, матеріал болтів - сталь |
| Материал | Материал фланцев – алюминиевый сплав, материал болтов – сталь. |
| Комплектация | См. фото: 2 фланца, 2 сальника, 2 прижимных болта, комплект крепления на бак |
| Производитель | S4U |
| Страна-производитель товара | Польша |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Польша |
| Вид запчасти | Опора барабана |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Стиральные и сушильные машины |
- Цена: 371 ₴
