
Шнек для мясорубки Moulinex шестигранник 8*8*8мм h=24мм L=114,5мм оригинальный MS-651184
387 ₴
- В наличии
- Код: MS-651184
+380 (95) 611-09-56
Менеджер
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнек для мясорубки Moulinex шестигранник 8*8*8мм h=24мм L=114,5мм оригинальный MS-651184
Оригинальный номер Moulinex MS-651184
Основные характеристики:
| Діаметр втулки | 26-13 мм |
| Розмір валу | Шестигранник 8х8х8 мм, довжина 24 мм (до втулки) |
| Діаметр | 45 мм (шнек) |
| Довжина шнека загальна (±2 мм) | 114,5 мм |
| Посадкове місце ножа | Шестигранник 8х8х8 мм, довжина 3,5 мм |
| Посадкове місце сітки (решітки) | d=6,5 мм, довжина 12 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, пластик (втулка) |
| Виробник | Moulinex |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Страна производитель | Франция |
| Вид запчасти | Шнек |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Кухонные комбайны и мясорубки |
- Цена: 387 ₴
