
Тэн для стиральной машины Miele без фланца 3000W L=300мм TPM-3000-KIT 00201170
792 ₴
- В наличии
- Код: TPM-3000
+380 (95) 611-09-56
Менеджер
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тэн для стиральной машины Miele без фланца 3000W L=300мм TPM-3000-KIT 00201170
Оригинальный номер Miele 00201170
Основные характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 3000 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (під кутом) |
| Довжина нагрівального до ізоляторів | 293 мм |
| Довжина ТЕНа разом з ізоляторами | 300 мм |
| Довжина загальна (±2 мм) | 315 мм |
| Ширина нагрівального елементу (±2 мм) | 80 мм |
| Розміри ущільнювача (±1 мм) | 32х100 мм (розмір зовнішній), 14х87 мм (розмір внутрішній) |
| Комплектація | Може трохи відрізнятися |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Прямий. Без фланця. З ущільненням |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Miele |
| Страна производитель | Италия |
| Вид запчасти | Тэн |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | Стиральные и сушильные машины |
- Цена: 792 ₴
