
Амортизатор для стиральной машины Gorenje 120N оригинальный 111818
244 ₴
- Немає в наявності
- Код: 111818
+380 (95) 611-09-56
Продаж запчастин
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Амортизатор для пральної машини Gorenje 120N L=175/255мм d=8/11,5мм оригінальний 111818
Оригинальный код Gorenje 111818, 159737, 274404
Основные характеристики:
| Зусилля опору | 120N |
| Міжцентрова відстань отворів | 175/255 мм (мінімальна/максимальна) |
| Діаметри отворів кріплення | 8 та 11,5 мм |
| Розмір гільзи | d=23,5 мм |
| Розмір штока | d=18 мм |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Виробник | Gorenje |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |
- Ціна: 244 ₴
