
Двигун вентилятора для холодильника LG 7W оригінальний 4680JB1035G
398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4680JB1035G
+380 (95) 611-09-56
Продаж запчастин
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигатель вентилятора для холодильника LG 7W оригинальный 4680JB1035G
Оригинальные коды LG 4680JB1035G, 4680JB1017E, 4680JB1017L, 4680JB1035B, 4680JB1035P
Основные характеристики:
| Напруга, частота | 220 В (50-60 Гц) |
| Габарити корпусу/станіни | 61х61х8 мм |
| Діаметр валу | 3 мм |
| Довжина валу | 41 мм |
| Діаметр отворів для кріплення | 4 мм |
| Міжцентрова відстань отворів кріплення | 48 мм |
| Підключення | Роз'єм (2 контакти), провід довжиною 200 мм |
| Маркування | 4680JB1035G 220V 50/60Hz 8W |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Вентилятор осьового типу. Є можливість розбирання |
Применяется в моделях:
| Бренд | Модель | Модель |
| LG | BD7010VNF | GN-B492YVC |
| LG | GN-M492YVQ | GN-M562YVQ |
| LG | GN-M602YLX | GN-M602YSX |
| LG | GN-M602YTX | GN-M602YVX |
| LG | GR-332SF | GR-372SVF |
| LG | GR-462CVF | GR-492WVF |
| LG | GR-532TVF | GR-572T |
| LG | GR-642BEQF | GR-B652YVC |
| LG | GR-B712YVB | GR-M652YSX |
| LG | GR-M652YTX | GR-M652YVX |
| LG | GR-M712YTA | GR-M712YTX |
| LG | GR-M712YVX | GR-T452Z |
| LG | GR-T542G | KD60NV10NE |
| LG | KDN60V10NE |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Мотор вентилятора |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |
- Ціна: 398 ₴
