
Сальник для пральної машини Zanussi, Атлант 30x52x8.5/10.5 908092003102 ROLF
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 14400159400 ROLF
+380 (95) 611-09-56
Продаж запчастин
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник для пральної машини Zanussi, Атлант 30x52x8.5/10.5 908092003102 ROLF
Оригінальний код Атлант 908092003102, 14400159400
Основні характеристики:
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Товщина | 8,5/10,5 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук, метал |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Особливості | Зі стягуючою пружиною |
Застосовуються в моделях:
| Бренда | Модель | Бренда | Модель |
| Атланти | 35М101 | Атланти | 35М102 |
| Атланти | 35М81 | Атланти | 35М82 |
| Атланти | 45У101 | Атланти | 45У102 |
| Атланти | 45У104 | Атланти | 45У106 |
| Атланти | 45У107 | Атланти | 45У81 |
| Атланти | 45У82 | Атланти | 45У84 |
| Атланти | 45У87 | Атланти | 50С102 |
| Атланти | 50С104 | Атланти | 50С121 |
| Атланти | 50С122 | Атланти | 50С124 |
| Атланти | 50С124-А | Атланти | 50С126 |
| Атланти | 50C126-А | Атланти | 50С129-А |
| Атланти | 50 С144-А | Атланти | 50У1010 |
| Атланти | 50У102 | Атланти | 50У106 |
| Атланти | 50У107 | Атланти | 50У1079 |
| Атланти | 50У 108 | Атланти | 50У810 |
| Атланти | 50У82 | Атланти | 50У86 |
| Атланти | 50У87 | Атланти | 50У879 |
| Атланти | 50У88 | Атланти | 60К101 |
| Атланти | 60К81 | Атланти | 60С122 |
| Атланти | 60С124 | Атланти | 60С127 |
| Атланти | 60У1010 | Атланти | 60У106 |
| Атланти | 60У107 | Атланти | 60У108 |
| Атланти | 60У810 | Атланти | 60У86 |
| Атланти | 60У87 | Атланти | 60У88 |
| Атланти | 70С10 | Атланти | 70С102 |
| Атланти | 70С106 | Атланти | 70С 107 |
| Атланти | 70С1210 | Атланти | 70С1210-А |
| Атланти | 70С122 | Атланти | 70С126 |
| Атланти | 70C127-А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolf |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |
- Ціна: 74 ₴

