
Двигун для пилососу миючого Karcher 1200W d=144 h=140 SKL MPM-MK
905 ₴
- Немає в наявності
- Код: MPM-MK
+380 (95) 611-09-56
Продаж запчастин
- +380 (63) 657-53-60Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун для пилососу миючого Karcher 1200W d=144 h=140 SKL MPM-MK
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Загальна висота двигуна | 144 мм |
| Діаметр корпусу | 80 мм |
| Висота турбіни | 40 мм |
| Діаметр турбіни | 140 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 44 мм |
| Наявність бурту | Ні |
| Маркування | 11ME04C |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник | SKL |
| Особливості | Для вологого прибирання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |
- Ціна: 905 ₴
