Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник для пральної машини Haier 45x80x10/11,5 WFK
Основні характеристики:
| Діаметр внутрішній | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Товщина | 9.5/11.5 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук |
| Виробник | WFK |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Зі стягуючою пружиною |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WFK |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |
- Ціна: 116 ₴

